Főigazgatói dicséretben részesítettük kiváló munkát végző dolgozóinkat

Semmelweis-nap alkalmából az idei évben is elismerésben részesítettük a kiváló munkát végző kollégáinkat.

 

 

A 2020. évi Semmelweis-napi ünnepségünkön az alább felsorolt dolgozóink részesültek főigazgatói dicséretben:

Hódmezővásárhely

 

Név

munkakör/beosztás

1.

Alapiné Márton Mónika

analítikus, vezető-szakasszisztens-helyettes

2.

Árgyusi Ilona

laboratóriumi asszisztens

3.

Balláné Daru Gabriella

vezető szülésznő

4.

Balogh Katalin

fertőtlenítő-sterilező

5.

Banga Norbert

beteghordó

6.

Czinanó Vanda Zsófia

takarítónő

7.

Csankiné dr. Bálint Annamária

Pénzügyi -és Számviteli osztály osztályvezető

8.

Dr. Donkó Veronika

patológus szakorvos

9.

Dr. Kovács László

szakrendelést vezető főorvos

10.

Dr. Tímár László

főorvos

11.

Hélya Mihályné

orvosidiagnosztikai laboratóriumi technológus

12.

Kis Imre

rendész

13.

Kis Szilvia

gyógyszerkiadó szakasszisztens, vezető szakasszisztens

14.

Kovács László

röntgen asszisztens

15.

Meszlényiné Pozsár Ildikó

titkárnő

16.

Prislingerné Dankó Anikó

ápolónő

17.

Suba-Nagy Mónika

ápolónő

18.

Tápainé Légrádi Ida

műtős szakasszisztens

19.

Téren Éva

ápolónő

20.

Vígh Katalin

Intenzív szakápoló

Makó              

 

Név

munkakör/beosztás

1.

Andrási Miklósné

vezető asszisztens

2.

Benkőné Jakabovics Zsuzsanna

Csecsemő- és gyermekápoló

3.

Bozsóné Köblös Ildikó

vezető gyógytornász

4.

Csókás Anikó

geriátriai szakápoló

5.

Dr. Bozsogi Judit

szakorvos-jelölt

6.

Dr. Czirók Gábor

sebész szakorvos

7.

Dr. Dawod Al-Sakan

általános orvos

8.

Dr. Rója-Takács Barbara

telephelyvezető szakgyógyszerész

9.

dr. Széll Tamás

urológus szakorvos

10.

Fazekas Bálintné

szülésznő

11.

Gera Réka

ápolónő

12.

Gyengéné Tarnawa Gabriella

audiológiai szakasszisztens és hallásakusztikus

13.

Kalász Mónika, Nagyné Bolla Amarilla

titkárnő, adminisztrátor „Legjobb csapat”

14.

Kovács Róbert

informatikus

15.

Martonosiné Szentpéteri Mónika

ápolónő

16.

Megyeri Márta

műtős szakasszisztens, műtőmenedzser helyettes

17.

Paulics Sándorné

Takarítónő

18.

Róka András

segédápoló

19.

Siket Gabriella

orvosírnok

20.

Tormáné Szeder Mónika

ápolónő

 

 

Jutalomban részesítettük a kiváló munkát végző pályakezdő orvosokat és szakdolgozókat is:

Hódmezővásárhely

 

Név

Munkakör/beosztás

1.

Dr. Borbás Johanna

rezidens

2.

Borsi Szabrina

segéd aneszteziológiai asszisztens

3.

Erdélyi Dániel

ápoló

 

Makó

1.

Békési Bella

ápolónő

2.

Dr. Kovács Róbert

rezidens

3.

Fodor Bettina

ápolónő

4.

Forrai Bettina

ápolónő

5.

Lele Dóra

ápolónő

6.

Szilágyiné Dani Hajnalka

gyógyszertári asszisztens

7.

Varga Nikolett

ápolónő